ANUNTURI ADAUGATE:
Nume*
Website
Telefon
Text anunt*
Pret

Introduceti codul din imagine*

Rus Andrada andrada.rus@salesconsulting.ro - 0799930203
marţi 25.07.2017 10:55
Multinationala de origine americana, Amazon, isi dezvolta centrul virtual din Romania si angajeaza Agent Suport Clienti cu limba italiana si spaniola. Responsabilitatea ta principala este sa oferi consultanta clientilor in legatura cu comezile si transportul atunci cand comanda online. Iti oferim: - Pachet salarial atractiv -Program de munca flexibil - Posibilitatea de a lucra de la domiciliu Experiența anterioara de munca nu este necesara! Trimiteti CV-ul actualizat la andrada.rus@salesconsulting.ro
Pret: 0
Andreea 0734280519
marţi 25.07.2017 07:19
Angajez vânzătoare cu experiența pentru cofetărie.
marţi 25.07.2017 07:18
Angajez Cofetareasa cu experiența .
Marmura- balustrii din marmura daniel_dan078@yahoo.com http://www.romarmura.com 0766860854
duminică 23.07.2017 12:51
Balustrii din marmura de calitate, balustrii se executa super lustruiti sau antichizat -marmura este matuita- se asigura transport si montaj pret negociabil, de catre specialisti, detalii pe www.romarmura.com
Pret: 120
Placi din travertin daniel_dan078@yahoo.com http://www.romarmura.com 0766860854
duminică 23.07.2017 12:50
Placaj travertin lungimi libere (fasii dreptunghiulare cu laturile netaiate in vinclu, grosime 1,3cm)pret de la 105 lei /metru patrat, calitate deosebita, asiguram transport si montaj la pret foarte avantajos, detalii pe www.romarmura.com
Pret: 105
Seminee marmura daniel_dan078@yahoo.com http://www.romarmura.com 0766860854
duminică 23.07.2017 12:47
Seminee executate la comanda sau dupa modelul cerut de dvs, se asigura montaj, detalii pe www.romarmura.com
Pret: 8100
monumente-funerare daniel_dan078@yahoo.com http://www.romarmura.com 0766860854
duminică 23.07.2017 12:43
Monumente funerare de la 1799 lei, asigur transport gratui pe o raza de 100km montaj gratuit oriunde in tara, detalii pe www.romarmura.com
Pret: 1799
recrutari anunturi.s@yahoo.com 0742534595
vineri 21.07.2017 12:33
Avem locuri de munca vacante la ferma de vite in Germania ( curatenie boxe, muls, ingrijit). Sunt acceptate toate persoanele apte de munca cu varsta pana in 58 de ani. Angajatorul ofera cazare si masa si un salariu de 1600 euro. Pentru ma multe informatii sunati la 0738268934, 0742534595, 0742657896.
Pret: 1000
Sc. Premium Porc Grup Srl rps@premiumporc.com http://www.dchi.dk/ro/production/premium-porc-group/ 0731130771
vineri 21.07.2017 12:06
PREMIUM PORC NEGRENI angajeaza: TRACTORIST Cerinta obligatorie: permis TR sau C+E
Pret: -
Popescu maria.popescu@abydos.cz 0773340756
joi 20.07.2017 05:54
Firma ceha, Abydos, angajeaza muncitori ( calificati si necalificati ) in domeniul slefuiri pieselor din fonta si cupru pentru masini mici si utilaje mari. Se ofera; Asistenta in fabrica pentru incepatori. Contract de munca, asigurare medicala si asigurare in caz de accidente din prima zi lucrata. Avans din salariu dupa prima saptamana lucrata. Echipament de munca si protectie gratuit. Salariul lunar intre 600-1200 euro/net. Camin si utilitati gratuite. Program de lucru de 8 ore/zi, de Luni-Vineri, Sambata doar tura intai, cu posibilitate de ore suplimentare. Dupa 3luni cu prezenta de 100%, fara medicale, se acorda o prima de 5000 koroane pentru noii veniti. La 6 luni se ofera concediul de odihna cu asigurarea biletului in tara dus/intors. Se cere; Conditie de sanatate buna, dorinta de munca, rabdare pentru acomodare si seriozitate. Consultant Popescu Maria, 0773340756.
Pret: 0000
/ 520»

Adauga un anunt
Ai un anunt si nu stii unde sa il publici ?

Eveniment de intrebat
Ce post din cadrul APIA Olt a fost scos la concurs?

Postul de director executiv adjunct

Publicitate

Barfe, zvonuri si cancan-uri
Prima pagina in format PDF

Ai o stire ? Sesizeaza-ne

Trimite-ne stirea ta la adresa redactia@evdo.ro si poti deveni reporter pentru o zi.

Arhiva
TITLURILE EDITIEI DE AZI
Interviu
Actualitate
  • ÎNTRERUPERI PROGRAMATE – JUDETUL OLT PENTRU DATA DE 1 AUGUST 2017
  • Studenţi de la Academia de Poliţie Bucureşti, în practică la Jandarmeria Olt
  • Condamnări în dosarul traficanţilor de droguri
  • ÎNTRERUPERI PROGRAMATE – JUDETUL OLT PENTRU DATA DE 31 IULIE 2017
  • Primăria Slatina subvenţionează sterilizarea câinilor cu stăpân
  • Politica
    Administratie
  • Ce bani au primit primăriile din Olt de la Ministerul Dezvoltării
  • Eveniment
  • Accident cu trei răniţi la Curtişoara
  • Aproape 250 de pachete de ţigări de contrabandă, confiscate de poliţişti
  • Incendiu de vegetaţie la limita judeţelor Olt şi Dolj
  • O familie din Dolj care mergea la mare, rănită în accident
  • S-au răsturnat cu maşina în şanţ
  • Social
  • Ansamblul „Hora Florilor” din Osica de Jos, premiat la Vatra Dornei
  • Intervenţiile pompierilor olteni, în creştere cu aproape 30%
  • Elevii de 10 la Evaluarea Naţională şi Bacalaureat, premiaţi de Primăria Slatina
  • Cod galben de ploi şi vijelii
  • 14 august, zi liberă pentru angajaţii din sistemul public
  • Editorial
    Sanatate
    Gura targului
    Cultura
    Sport
    Ancheta
    Advertorial
    © Eveniment de Olt. Toate drepturile rezervate. Textele şi fotografiile sunt proprietatea ziarului Eveniment de Olt şi nu pot fi folosite fără acordul ziarului.